+38-096-541-81-54 +38-050-541-81-54 inbox@argoflexo.com.ua RU | UA | EN
Гаряче тиснення самоклейних етикеток — ТОВ «АРГО ФЛЕКСО»

Гаряче тиснення самоклейних етикеток

Гаряче тиснення — процес післядрукарської обробки самоклейних етикеток під час якого фольга золотого (або іншого) кольору за допомогою сильно розігрітої платформи та спеціальної форми під тиском пресується до етикетки. Гаряче тисненя також може бути ротаційним і встановлюватись на друкарські машини. Проте виготовлення ротаційних форм гарячого тиснення є надто дорогим і часто не є доречним. Наша компанія має окремі машини для гарячого тиснення, що є оптимальним поєданням ціни та якості.

Альтернативою гарячего тиснення є холодне тиснення етикеток. Як випливає з назви при цьому процесі нічого не розігрівається. Під час холодного тиснення на одну із друкарських станцій друкарської машини встановлюється фольга, та за допомогою спецального клею, фольга приклеюється до етикетки.

Гаряче тиснення має деякі переваги перед холодним тисненням, а саме те, що при гарячому тисненні фольга «припікається» до самої етикетки, що дає візуально більш виразний вигляд цього тиснення. При холодному тисненні фольга приклеюється на необхідне місце, і на суб'єктивни погляд виглядає не так ефектно, як при гарячому тисненні. Звичайно, багато залежить від якості фольги, клею, пластин для тиснення, майстерності оператора машини та інших факторів.

Але замовляючи гаряче тиснення етикеток та друк етикеток у нас, ви можете бути впевнені як у професіоналізмі виконавців так і у якості матеріалів, саме тому ви отримаєте найкращі етикетки за найкращою ціною.

Гаряче тиснення може бути використана як для етикеток на папері, так і для етикеток на плівці. Почитати про ці види етикеток можна за посиланнями нижче.КОНТАКТИ

+38 050 541 81 54
+38 096 541 81 54
+38 096 551 79 67
inbox@argoflexo.com.ua
08105, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район
село Горенка, вулиця Приозерна, будинок 9
© 2015–2024 ТОВ «АРГО ФЛЕКСО»
Рекламний Український портал. Тендеры на дизайн интерьера